Sala weselna w okolicach Warszawy

sala weselna grodzisk mazowiecki- menu

Wiele par z Warszawy poszukujących idealnego miejsca na organizację przyjęcia weselnego nie ogranicza się jedynie do samej stolicy. Zwłaszcza gdy planują duże wesele wiążące się z koniecznością wynajęcia sporej sali i zapewnienia noclegu gościom. W takiej sytuacji idealnie sprawdzają się hotele pod Warszawą, takie jak Hotel Grodzisko.

Hotel Grodzisko – hotel pod Warszawą

Hotel Grodzisko zlokalizowany jest w pobliżu autostrady A2, dlatego dojazd ze stolicy nie stanowi najmniejszego problemu. Goście mogą pozostawić swoje auta na hotelowym parkingu, który jest monitorowany. Hotel udostępnia 29 pokoi, w których goście weselni mogą pozostawić swoje rzeczy i odpocząć. W hotelu znajduje się 8 pokoi jednoosobowych, 1 pokój trzyosobowy, 18 pokoi dwuosobowych oraz 2 apartamenty. Każdy wyposażony jest w serwis kawowy, wygodne łóżko, telewizor oraz klimatyzację.

Sala weselna Grodzisk Mazowiecki

W hotelu znajduje się sala weselna – bankietowa, w której pomieścić się może około 250 osób, w zależności od formy jaką przybiera organizowane przyjęcie. Stonowany wystrój umożliwia wprowadzenie wielu modyfikacji i dostosowanie wnętrza do preferencji i oczekiwań pary młodej. Podczas przyjęcia zapewniamy profesjonalną obsługę, duży wybór dań, smaczną kuchnię oraz ciekawą aranżację potraw. W sali bankietowej organizowane są nie tylko przyjęcia weselna, ale również inne wydarzenia zarówno prywatne jak i biznesowe, w tym imprezy integracyjne, komunie, chrzciny czy też urodziny.

restauracja grodzisk mazowiecki

 

Restauracje Grodzisk Mazowiecki

Hotel Grodzisko to również idealne miejsce do odwiedzenia przez osoby poszukujące miejsca serwującego dobre jedzenie w Grodzisku Mazowieckim i okolicach. Hotelowa restauracja jest klimatycznym miejscem pełnym doskonałego smaku. Menu obejmuje dania, które zaplanowane są tak, aby każdy niezależnie od preferencji kulinarnych znalazł tu coś dla siebie. Specjalizacją restauracji Grodzisko jest tradycyjna kuchnia polska. Sala restauracyjna jest na tyle duża, że poza spotkaniem w małym rodzinnym gronie sprawdza się również jako miejsce organizacji przyjęć okolicznościowych takich jak urodziny czy wesela, umożliwi bowiem zaproszenie nawet 100 gości.

Artykuł sponsorowany