Kosmetyka twarzy

kosmetyka twarzy

Jeśli zależy nam na promiennej i zdrowej skórze należy podjąć wiele działań. Naszym sprzymierzeńcem będą właściwie dobrane zabiegi, które wpasują się w potrzeby naszej skóry, tak aby możliwe było uzyskanie optymalnych rezultatów. Specjaliści Belle Spa & Clinic w Warszawie opracują dla Ciebie idealny plan zabiegowy. W ofercie firmy znajdziesz liczne zabiegi oczyszczające, regenerujące, odmładzające oraz rozświetlające. Dowiedz się więcej na temat kilku zabiegów cieszących się największą popularnością wśród klientów Belle Spa & Clinic. 

Intraject

Jeśli Twoim priorytetem w kwestii zdrowia i urody jest odmłodzenie i głęboka odnowa skóry to Intraject jest zabiegiem dla Ciebie. Sam zabieg nie jest inwazyjny, ale umożliwia uzyskanie spektakularnych wręcz efektów. Dzięki niemu możliwa jest poprawa owalu twarzy, podniesienie kącików ust, zmniejszenie nieestetycznych „chomików”. Intraject pomoże nam również w walce z niedoskonałościami takimi jak zmiany trądzikowe czy też przebarwienia. Warto wiedzieć, że do wykonania zabiegu wykorzystywane jest urządzenie medyczne. Jest to o tyle istotne, że urządzenia medyczne posiadają certyfikaty, które wydawane są po licznych badaniach nad ich skutecznością i bezpieczeństwem.

Winback Beauty

Winback Beauty to zabieg przeznaczony dla osób, które zmagają się z problemami takimi jak matowa, wiotka czy ziemista skóra. Idealnie sprawdza się w eliminowaniu tzw. podwójnego podbródka. Worki pod oczami, zmiany pigmentacyjne, zmarszczki i bruzdy mimiczne, zmęczony kontur oczu i zaburzony owal twarzy to obszary, w których możemy wiele zdziałać decydując się na Winback Beauty. Do wykonania tego zabiegu również wykorzystywane jest urządzenie medyczne.

Autorski masaż Kobido i innych technik japońskich

To masaż twarzy, który cechuje różnorodność i zmienność wykonywanych ruchów, które pozwalają terapeucie na personalizację tego rytuału i osiągnięcie optymalnych efektów. Jest określany jako naturalny lifting, ponieważ w naturalny sposób stymulować fibroblasty. Masaż pomaga poprawić owal twarzy oraz sprawi, że skóra będzie jaśniejsza i pełna blasku. Ma on również na celu rozprawienie się z problemami takimi jak cienie pod oczami i zmarszczki. Kosmetyki z jakich korzysta masażysta znacznie wspomagają proces odmładzania.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego spa Mokotów.

Artykuł sponsorowany